DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Kvantové unášení

KVANTOVÉ UNÁŠENÍ (KU)

 

 

''Kvantové unášení otevírá srdce i mysl lidí, harmonizující silou čistého uvědomění''.

Frank J. Kinslow, Kvantové unášení

 

 

 

Když  jsem studoval práci Stephana Wolinského, Kvantové Vědomí, o novém oboru Kvantové psychologie,  přivedl mě  Duch k léčivé metodě Kvantového unášení - léčení čistým uvědoměním...Od té doby se této úžasné metodě s nadšením věnuji.

 

 

''Už jen trošička čistého uvědomění osvobozuje Duši od Utrpení''

                                                                                                     Bhagavadgíta

 

 Čisté vnímání (uvědomění) nám otevírá oči k prožití dokonalé harmonie. Jakmile kontaktujeme čisté uvědomění, zažíváme zdroj perfektního klidu, řádu a energie. Z tohoto hlubokého místa přichází nejenom pravdivá a trvalá léčba, ale zároven i vnímání, které mění náš úhel pohledu na realitu-ať už se jedná o fyzické, mentální, či emocionální zdraví, o naše vztahy, o naši kariéru a úsilí, o náš finanční život a jiné.

KU má pokaždé fyzický a pozorovatelný efekt; Je opakovatelné a odolá vědecké přísnosti počátečního a závěrečného testování. KU pokračuje v efektu dlouze po prvotní jednotce, jemně vyrovnává a eliminuje mentální bloky a nahrazuje to fyzickou a emocionální pohodou.

Během KU je běžné cítit klid a relaxaci, jevy které jsou spojené s touto technikou.

 

KU léčí bez energie. To znamená že  zdroj čistého uvědomění je stav tzv. nulové energie, neměnného a ryzího bytí bez pohybu, mimo naše představy a popisy mysli. Je to prvotní prázdnota z které vzniklo teprve vše. Je to prostor nerozlišené, neduální jednoty,  před vznikem prvního pohybu energie projeveného ven a proto i první tvůrčí myšlenky. Ve stavu čistého uvědomění je klid a mír celistvého bytí, nevyrušeného polaritním napětím iluzorního a proto i bolestivého stvoření. V těchto vodách prvotního bytí čistého uvědomění je domov naší Duše.

Když si uvědomíme čisté uvědomění, jeho přítomnost prozáří a rozpustí všechny naše problémy do původního stavu prázdnoty. V tomto prostoru Prázdnoty se naše Duše znovuuvědomí  ve svém Zdroji a započne tak dokonalý hojivý proces.

Klid a odpočinek je univerzálním léčitelem. K vyléčení čehokoliv potřebujeme klid. Čím je klid a odpočinek hlubší, tím hlouběji k léčení dochází.

KU umožní tělu vydatný odpočinek za velmi krátkou dobu a umožní aby došlo k hlubokému zhojení.

 

 

''Kvantové unášení je vzrušující inovace lidského uvědomění, které stimuluje rychlé a důkladné vyléčení během několika sekund až minut.

Pomocí KU se léčí např. bolesti zad, bolesti hlavy, vyhřezlé plotýnky, podvrtknuté kotníky či tenisový loket atd.

Protože KU přináší do našich životů světlo uvědomění, proměňuje naše mysle a emocionální konflikty a působí tak např. na zlepšení naší sportovní výkonosti, vztahů, sexu, na nespavost nebo stravovací návyky.''

                                                                                             Dr.Frank J. Kinslow, Kvantové unášení

 

 

Jak procedura léčení probíhá?

 

  • domluvíme se telefonicky nebo přes email, na den a hodinu
  • sdělíte mi, ale nemusíte, co vás bolí nebo trápí
  • provedeme krátké hodnocení intenzity problému. Od 1 - 10 podle síly.
  • přiložím lehkým dotekem ruce na vaše tělo (pokud se na tom domluvíme)
  • setrváme v čistém uvědomění (vy nemusíte dělat nic)
  • po cca. 1-2 minutách bude pravděpodobně sezení u konce

         (často stačí 1 minuta na pocítění  zlepšení  nebo úplné vymizení problému. Jinde je zase potřeba sezení opakovat nebo provést tzv. rozšířené unášení, cca. 20-45 min. Jindy  zase se dokonce bolest přechodně zhorší, jak to tak bývá - jako známka započetí léčení - aby pak příští den zcela zázračně zmizly. KU účinkuje vždy. Jen ne vždy podle našich představ)

  • nakonec znovu zhodnotíme intenzitu problému, aby jsme třeba žasli, jak koleno které nás bolí už 3 měsíce, po 2 minutách působení KU, přestalo bolet.
  • dohodneme se na ceně. Momentálně to dělám tak, že se sám/sama, v klidu, rozhodnete nakolik cítíte finanční ohodnocení, dle své spokojenosti.
  • v případě působení na dálku, je postup stejný. Nemusíme spolu telefonovat. Prostě se domluvíme na dni a čase působení a pak mi jen sdělíte jak to probíhalo, kvůli reflexi.
  • příspěvek na mé živobití nechám dle Vaší spokojenosti - na Vás.

 

Čisté uvědomění je dokonalé. Je to inteligentní síla za vším. Je to láska, která dokonale harmonizuje svým působením.