DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Muziko Relaxace

 

LÉČIVÁ MUZIKO RELAXACE

Solfegio zvonkohra, deštné sloupy, gongy a další…

Stres je všudypřítomným faktorem, který nepříznivě ovlivňuje naše zdraví. Věřím, že je příčinou všech onemocnění. Muzikoterapeutické relaxace s solfegio zvony a deštnými sloupy, jsou zaměřeny na neutralizaci škodlivého působení stresu na zdraví a opětovného obnovení harmonie.

Solfegio zvonkohra

Solfegio frekvence podle jsou z numerologického pohledu složeny z čístel 3, 6 a 9. Nikola Tesla říkal: "Kdybyste jenom znali úžasnost čísel 3, 6 a 9, měli byste v rukou klíč k Vesmíru."

Je vypozorováno, že Solfeggio frekvence nás blahodárně propojují s rytmy Vesmíru.

"Vše jsou vibrace" a z matematického hlediska vychází všechny frekvence z Posvátné geometrie. Každá vibrace má svoji vlastní frekvenci. Tím, že vědomě do sebe necháme vstoupit Solfeggio frekvence, můžeme snadněji dosahovat rovnováhy, hojení, ukotvení ...

Solfeggio frekvence/tóny jsou natolik prastaré tóny, že jejich původ nám není jasný. Víme, že je plně a široce využívali Gregoriánští mniši ve svých chorálech a v meditacích. Základní soustava šesti původních frekvencí/tónů a tří doplňkových, vyvolává harmonizaci tělesných a buněčných struktur a vyvolává silné emocionální reakce, které někdy nedokážeme zcela ovládnout

Deštné sloupy

Laděný set 3 dešťových sloupů slouží k navozování změněných stavů vědomí za pomoci zvuku. Navozují relaxaci,meditační frekvence alfa, theta a delta, odbourávají napětí, energetické bloky a stres. Jsou zdrojem přírodních harmonizačních frekvencí i v oblastech, které již nedokážeme vědomě slyšet, a v dostatečné délce působení.

 

Dlouhé minuty šumění spolehlivě vypíná racionální programy mozku. Tento nediferencovaný zvuk šumění, je paralelou meditace. Ocitnete se v bezbřehé a vše prostupující koupeli zvuků a stavech čirého slastného bytí

Gong je úžasný a velmi silný muzikoterapeutický nástroj s širokým spektrem a možnostmi harmonických léčebných vibrací. Zvuk gongu tvoří současně harmonii a disharmonii, vytváří tak celistvou harmonickou resonanci. Vibrace gongu pracují i na hluboké subatomární a buněčné úrovni. Tyto harmonické vibrace mohou pomoci nastolit na základě resonance rovnováhu a vyladit vibrační strukturu našich těl. Energie gongu může uvolnit, narušit , rozbít a prozářit energetické blokády, nebo vymazat staré energetické vzorce v naší auře.

Dále uslyšíte tyto muzikoterapeutické nástroje:

čínský chrámový gong, indická tanpura, rotující zvukové vlny, didgerido, srutibox, handpan, indiánskou flétnu, tibetské mísy, zvonkohra a alikvotní zpěv.